0 ks 0.00 €

     30.00 €24.00 € s DPH

     Ušetríte 6.00 € (-20%)

     Tento tovar máme skladom

     dodanie 2-3 pracovné dni

     Podľa veku od 4 rokov

     Pohlavie pre chlapcov, pre dievčatá

     Značka Korkii

     Naša SLOVENSKÁ KORKOVÁ RODINA sa opäť rozrástla! Patrí do nej už aj sliepočka KIKO a jej štyri kuriatka. Mamička KIKO ich najradšej nosí na krídlach a od radosti a lásky sa neustále vlní a vlní. Aby sa kuriatka mali s čím hrať, zniesla im zopár nevšedných vajíčok – červené z korku, ľahké ako pierko, a prírodné drevené, ťažké ako balvan. KIKO potom len roztiahne krídla a veselá balančná hra sa začína. Udržať rovnováhu býva občas náročné, ale zato vždy poriadne zábavné!

     Korková Sliepočka KIKO je zábavná balančná hra pre malých bádateľov aj ich rodičov. Hráči musia poukladať vajíčka a kuriatka sliepočke na obe krídla tak, aby si udržala rovnováhu a neprevážila záťaž na jednom z krídel. Deti veru rýchlo zistia, že vajíčka sa navzájom líšia nielen farbou a textúrou, ale aj hmotnosťou. A aby bola hra náročnejšia a zábavnejšia, smú pri ukladaní použiť iba jednu ruku.

     Súčasťou rodinnej hry je interaktívna kocka, na ktorej sú znázornené jednotlivé záťažové prvky – červené korkové vajíčka, prírodné drevené vajíčka a kuriatka. Ale má aj prázdnu stranu, ktorá poriadne zamotá priebeh hry.

     Balančná hra KIKO podporuje u detí rozvoj:

     - sociálnych zručností,

     - pozornosti a koncentrácie,

     - trpezlivosti,

     - jemnej motoriky.

      

     PRINCÍP HRY:

     * Balančná hra pre 2 hráčov, ktorí striedavo hádžu kockou a ukladajú na svoje krídelko jednotlivé záťažové prvky.

     * Ak hráčovi padne na kocke prázdna strana, jedno kolo stojí. Rovnako stojí, ak mu padne záťažový prvok, ktorý už nie je k dispozícii (všetky sú uložené na sliepočke).

     * Hráči smú ukladať prvky na krídelká iba jednou rukou!

      

     PRAVIDLÁ HRY:

     1. Hráči si najprv určia poradie. Obaja hádžu kockou, kým niektorému z nich nepadne symbol kuriatka. Ten si zvolí krídlo sliepočky a začína hru. Hodí kockou a na krídelko položí záťažový prvok, ktorý mu padol.

     2. Hráči striedavo hádžu kockou a ukladajú vajíčka a kuriatka na krídelká.

     3. Hra skončí, keď niektorému z hráčov spadne čo i len jeden prvok z krídelka. Víťazom sa stáva protihráč. Ak hráči úspešne uložia všetky záťažové prvky na krídelká, zvíťazí ten, kto má na svojej strane viac vajíčok a kuriatok.

      

     Pomôcka pre menšie deti:

     Ak bude dieťa ukladať jednotlivé záťažové prvky na krídelká sliepky vo vodorovnej polohe, budú sa oveľa menej šmýkať a kotúľať.

      

     Balenie balančnej hry obsahuje:

     1 korková sliepočka

     1 interaktívna kocka

     4 kuriatka

     6 drevených vajíčok

     8 korkových vajíčok 

      

     Výrobcom odporúčaný vek dieťaťa je 4+.

     Recenzie od našich zákazníkov

     02.02.2022 08:28:39 | Marek testuje

     testets


      
      


     Loading