0 ks 0.00 €


     22.90 €

     Tento tovar máme skladom

     Dodanie do 2 až 3 pracovných dní

     Hmotnosť 1255 g

     EAN 6972633374855

     Značka EduKid

     Obsah balenia 110 ks magnetiek, 4 ks predlohové kartičky scén, 6ks predlohové kartičky na obliekanie postavičiek, 1 ks List Ježiškovi

     Rozmer produktu 260 x 188 x 42 mm

     PREDPREDAJ do 20.10.2020: Objednajte si Magnetickú knihu Vianoce už teraz a my Vám ju doručíme po jej naskladnení.

     Ak bude Vaša objednávka obsahovať viac položiek, pošleme ich ihneď a Magnetickú knihu Vianoce bezplatne dopošleme po 20.10. Pokiaľ Vám odoslanie ostatných položiek objednávky neponáhľa, napíšte nám to do poznámky pri objednávke a odošleme Vám celú objednávku naraz po 20.10.

     Magnetická kniha pre všetkých milovníkov Vianoc a zimy s prekvapením.

     Čo máte deti na zime najradšej? Stavanie snehuliaka, guľovačku s kamarátmi, čakanie na Mikuláša, či ozdobovanie stromčeka? Vyberte si zo 4 predlohových kartičiek a postavte si podľa nej z magnetiek svoju obľúbenú zimnú, či vianočnú činnosť. Kto má chuť, môže vyskúšať poobliekať postavičky aj do rôznych zimných oblečení.
     Fantázie sa medze nekladú a scény si deti môžu tvoriť aj samé. Kniha obsahuje až 110 kusov magnetiek, ktoré navrhla obľúbená slovenská ilustrátorka Edita Hajdu. Medzi magnetkami nájdete napríklad - vianočný stromček, ozdoby, darčeky, snehuliaka, sánky, Mikuláša s vrecom plným dobrôt, medovníky, či postavičky detí, rodičov, starých rodičov, rozkošných zvieratiek a mnohé ďalšie.
     A čo je pre deti jeden z najkúzelnejších momentov Vianoc? Predsa písanie Listu pre Ježiška. Na deti preto čaká v knihe prekvapenie - List Ježiškovi vo forme omaľovánky. Stačí ho vyfarbiť a nakresliť, či napísať svoje tajné želania.

     Magnetická kniha podporuje kreativitu, detskú fantáziu a rozvoj reči. Zabaví všetky deti, ktoré ešte veria vo vianočné zázraky. Je to ideálny darček na Mikuláša, alebo na adventný čas, kedy deti odrátavajú každý jeden deň do Vianoc a o vianočných zvykoch sa s Vami chcú rozprávať deň čo deň. Alebo to bude skôr výnimočný darček pod vianočný stromček?

     Kniha obsahuje: 110 ks magnetiek, 4 ks predlohové kartičky scén, 6ks predlohové kartičky na obliekanie postavičiek, 1 ks List Ježiškovi.


     Loading