0 ks 0.00 €

     28.40 €24.14 € s DPH

     Ušetríte 4.26 € (-15%)

     Tento tovar máme skladom

     dodanie 2-3 pracovné dni

     EAN 605566128658

     Podľa veku od 18 mesiacov

     Pohlavie pre chlapcov, pre dievčatá

     Značka Taf Toys

     Rozmer produktu Domino kocky: 6 x 12 cm Držiak na kocky: 30 x 10 cm

     Domino pre najmenších s extra veľkými kockami je originálna hra, ktorá porastie s vašim dieťaťom. Ponúka rôzne varianty hry podľa veku a vývojového štádia dieťaťa.
     Od 18 mesiacov:
     Stavanie domino kociek do otvorov v držiaku pomáha rozvíjať jemnú motoriku dieťaťa i koordináciu ruka - oko. Najzábavnejšia časť hry nastane, keď postrčením jednej kocky postupne kocky padajú jedna za druhú, aby hra mohla začať od začiatku.
     Od 24 mesiacov:
     Naučte dieťa stavať domino kocky do držiaka podľa farieb. A samozrejme si spolu užite srandu, keď dieťa po úspešnom naplnení držiaka kocky jedným postrčením zbúra všetky.
     Od 24 mesiacov:
     Zahrajte si s vašim dieťaťom klasické domino. Začnite hrať domino s obrázkami zvieratiek, v neskoršom veku môžete vyskúšať druhú stranu kociek, ktorá ponúka tvary a počty. Počas hry tak môžete dieťa učiť poznávať zvieratká av staršom veku rozoznávať tvary a zoznámiť sa s počítaním.
     Od 36 mesiacov:
     Postavte s vašim dieťaťom na podlahu rad zo všetkých domino kociek a užite si ten úžasný moment, kedy postrčením prvej kocky padá jedna kocka za druhou do dlhého hada a hra môže začať znova.
     Domino pre najmenších pomáha rozvíjať jemnú motoriku dieťaťa, jeho kognitívne zručnosti, koordináciu ruka-oko aj rozpoznávanie farieb a tvarov. Zároveň pomáha zoznámiť dieťa s princípom počítania.
     Hra obsahuje 10 veľkých obojstranných domino kociek a držiak na domino kocky.
     Rozmery:
     Domino kocky: 6 x 12 cm
     Držiak na kocky: 30 x 10 cm
     Vhodné pre deti od 18 mesiacov.

     Recenzie od našich zákazníkov

     02.02.2022 08:28:39 | Marek testuje

     testets


      
      


     Loading