0 ks 0.00 €


     24.99 € s DPH

     Tento tovar máme skladom

     Dodanie do 2 až 3 pracovných dní

     Hmotnosť 0,67 kg

     EAN 3048700524133

     Podľa veku od 2 rokov

     Pohlavie pre dievčatá, pre chlapcov

     Značka Vilac

     Obsah balenia 41 ks

     Rozmer produktu 16x16x16 cm

     Didaktické hry Hmataj a nájdi sú dlhodobo bestsellery. Skryté drevené predmety v vrecúšku v nepriehľadnom obale - tube. Menšie deti majú za úlohu po vložení ruky do tuby len na základe hmatání popísať svojimi slovami, aký predmet drží v ruke. Rodičia môžu spôsob hry deťom predviesť názorným príkladom. Staršie deti môžu hrať hru vo forme lota alebo binga, k týmto hrám sú k dispozícii obrázkové karty jednotlivých predmetov. Hračky Vilac majú značku francúzskej agentúry ADEME, to znamená, že tieto drevené hračky sú vyrábané ekologicky. Šetrí životné prostredie, neznečisťujú pôdu, vodu a vzduch, neplytvajú energiami.

     Hlavní vlastnosti:

     • pre 2–5 hráčov
     • vyrobené ekologicky, šetrne k prostrediu

     Návod na hru:

     Hmatej a nájdi + bingo:

     Prvý hráč si vezme kartu z kôpky. Potom musí siahnuť do vrecka a podľa hmatu nájsť drevený dielik, ktorý odpovedá obrázka na karte. Ak vyberie správny dielik, kartu si ponechá a na rade je druhý hráč, ktorý opäť začína ťahaním karty z kôpky. Pokiaľ ale prvý hráč vyberie nesprávny dielik, musí svoju kartu odovzdať ďalšiemu hráčovi, ktorý sa musí pokúsiť nájsť správny dielik. Po každom kole sa dieliky vracia späť do vrecka. Keď už na kôpke neostáva žiadna karta, určí sa víťaz. Vyhráva hráč s väčším počtom kariet. Pozor! Ak jeden z hráčov náhodou vytiahne dielik v tvare muchotrávky, musí všetky svoje karty vrátiť na kôpku! Aby sa deti lepšie zoznámili s hmatáním predmetov, môžete upraviť pravidlá podľa vlastného uváženia:

     1 - Začnite s malým množstvom drevených dielikov.

     2 - Dovoľte im pozrieť sa do vrecka.

     3 - Potom hru opäť urobte o niečo ťažšie, nedovoľte deťom nazerať do vrecka.

     4 - Pridajte do vrecka viac dielikov.

     5 - Nakoniec, až si deti na hru zvyknú, hrajte podľa tradičných pravidiel.

      

     BINGO variácie:

     Zložte 4 karty do kruhu a vytvorte jeden alebo viac herných polí pre každého hráča. Jeden z hráčov alebo rodič vytiahne dielik zo sáčku a vyvolá ho. Hráč, ktorý má kartu zodpovedajúcej tomuto vyvolanému dielika, si ho vezme a položí na svoju kartičku. Hráč, ktorý ako prvý zaplní svoje herné pole, vyhráva!


     Loading